sobota, 13 lutego 2016

Puder idealny? MAC BLOT POWDER #TEST 10Kolejny test. Dziś serwuję puder Mac "Blot Powder". Podobnie jak moje pozostałe testy jest on okiem osoby "początkującej" w dziale kosmetycznym, ale poszukującej swoich ideałów. Poniżej moje odczucia po kilkutygodniowym użytkowaniu.

Puder płaski, prasowany, który absorbuje sebum z naszej skóry. Dobry dla cery mieszanej czy tłustej, matuje a nie daje koloru. 


Opakowanie produktu jest klasyczne jak dla tego rodzaju kosmetyków. W kolorze czarnym od Mac'a i eleganckie, dodatkowo w środku wyposażone w lusterko, przydatna rzecz w każdej torebce:) Standardowo stosuje się go na podkład, ale równie dobrze sprawdza się na samym kremie lub produkcie BB. Po kilku tygodniach mogę stwierdzić, że jest to dobry puder, który robi to, co ma robić. Matuje, a to jest dla mnie najważniejsze. W ciągu dnia ok. dwa razy muszę poprawiać, ale mimo wszystko efekt jest świetny. Zużycie jest naprawdę znikome, więc myślę, że będzie bardzo wydajny. 

W zestawie jest dołączona gąbeczka, która moim zdaniem jest OK i spełnia swoje zadanie idealnie. Chociaż, używając produktu w domu korzystam z pędzla do pudru.

Odcień, który mam to medium. Cena pudru 100 zł. Znowu możemy zastanawiać się nad ceną, czy to za dużo? Myślę, że w przyszłości porównam Mac'a z jakimś tańszym odpowiednikiem. Póki co zostaję mu wierna :) 

Puder idealny? Co myślicie?


    aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz