czwartek, 8 grudnia 2016

#8 BLOGMAS // ZA CO KOCHAM ZIMĘ?

Witam już w 8 dniu #Blogmas2016!! 
Mam nadzieję, że Wasze przygotowania do Świąt już zaczynają nabierać tempa 😉

 
Kosmetyczny kalendarz adwentowy, 8 dzień odliczania do Świąt Bożego Narodzenia, rozweselił mnie pięknym kolorem błyszczyku od Revolution! Jest to odcień "Touch". Delikatny, jasny kolor. 


 
Czy czasem macie ochotę na coś słodkiego? Nie wiecie sami dokładnie na co... Mam dla Was "przepis", jeśli tak to można nazwać, na coś szybkiego a jednocześnie zdrowego!
Potrzebujmy: słodkie jabłka (2-3 sztuki) i cynamon. Tyle!Piekarnik rozgrzewamy do 180° - 200° Jabłka koimy (dowolnie, jak Wam wygodniej), rozkładamy na blachę do pieczenia. Posypujemy cynamonem. Wkładamy do piekarnika. Pieczemy ok. 15 - 20 minut. Najlepiej smakują na ciepło😉  
Dla mnie jest to zapach idealnie pasujący do tego czasu w roku.


Zimno za oknem sprzyja wypijaniu dużych ilości gorącej herbaty. Macie swoją ulubioną? Taką, która smakuje Wam najlepiej, w zimny,ciemny wieczór. Gdy jesteście zmęczeni po całym dniu, a jeszcze za wcześnie by kłaść się spać? Moim wielkim ulubieńcem jest "Tetley", zielona herbata z cytryną. 


Aktualnie w sklepach mamy piękne swetry do wyboru. Niemal wszystkie kolory tęczy możemy mieć na nich. Najfajniejsze są te wełniane... takie cieplutkie i najlepsze, gdy na zewnątrz jest minusowa temperatura!


Foto by D.K. 

Z tym śniegiem bywa różnie. Każdej zimy, sprawia nam radość, gdy zaczyna padać. Jednak już po kilku tygodniach, a czasem dniach, mamy dość! Najlepiej, gdy zasypie nasze ulice 23 grudnia i zniknie 2 stycznia 😉

Boże Narodzenie to najlepsze co możemy mieć w całej zimie! Cieszę się, że Święta przypadają akurat w tym zimowym czasie, bo dzięki nim, uwielbiam grudzień! Uwielbiam ten czas, gdy możemy sobie po prostu poleżeć pod choinką, wpatrując się w ozdoby i być. Razem być, 
Czym dla Was jest Zima? Lubicie ją? Nienawidzicie?
 
"Natka bloguje" kolejny blog z codziennymi postami w Grudniu! Natalia, autorka głównie zajmuje się tematyką kosmetyczną. 

Blog Pauliny "Oli Loli New Life" to mega motywujące miejsce! Myślę, że jego czytania warto rozpocząć od zakładki "o nas". Lekko poznamy Głównego Bohatera i dalej Autorka zaprasza nas na DIY, w którym coś zjemy, coś zrobimy, następnie coś poczytamy, a na końcu poplotkujemy o kosmetykach. Polecam! To wyjątkowa strona. 

🔼🔽🔼🔽🔼🔽🔼Udanego dnia!
    


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz