środa, 7 grudnia 2016

#7 BLOGMAS // DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET

W kalendarzu adwentowym od MAKEUP REVOLUTION w siódmym dniu odliczania, ukryty był wypiekany róż. Odcień "hard day". Jest ładnie napigmentowany. Lubię takie produkty, więc z radością przetestuję! I do kompletu: słodki jelonek 😉


O co chodzi? 

Od końca listopada, aż do Świąt w sklepach TK MAXX  w Polsce ( KLIK ), a także w UK ( KLIK ), dochód ze sprzedaży specjalnie przygotowanych, świątecznych skarpet jest przekazywany na pomoc dla potrzebujących dzieci! Pomóc można "dwa razy w jednym", czyli:


   

Kupując skarpety ze świątecznym motywem ze specjalnej edycji TK MAXX


Robiąc zdjęcie właśnie tych skarpet i zamieszczając go w social mediach
Dochód ze skarpet i extra 5 zł od Marki za udostępnienie fotki z konkretnymi oznaczeniami: @TKMAXX oraz @AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI wspiera całą akcję. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod linkiem TUTAJ! Myślę, że fajna sprawa! Warto pomóc, a skarpetek w szufladzie nigdy za dużo 😉 Sama upolowałam kilka nowości "skarpetkowych", ale najfajniejsze skarpeto-kapcie (poniżej zdjęcie 😊) przyniósł mi Św. Mikołaj! Co myślicie? 
"Czarna Kretka" to można powiedzieć świeżutki Blog. Moja imienniczka, Aga, bierze udział w #Blogmas2016 i stworzyła kilka fajnych postów z nim związanych. Tematyka tego miejsca w sieci to głównie kosmetyki, ale chętnie poczytałabym i zobaczyłabym te 7 kotów i 2 psy 😉Stylizacje, kosmetyki, zdeklarowane uzależnienie od zakupów i słodyczy - szukać możecie na Blogu "dashiaa". Fajne i trafne opinie Madzi czyta się mega przyjemnie! Ponadto szukajcie na Jej stronie wpisów świątecznych! 


Czy wszystko, zawsze musi być skonkretyzowane? Czy może być we wszystkim coś namieszane? Czy można czasem odbiec totalnie od tematu? TAK! Dowody na to znajdziecie na stronie "Wariacje (nie zawsze) na temat". Jestem ogromną estetką i logo Karoliny jest naprawdę piękne! Tematyka Jej Bloga? Oj... wiele tego! Przepadłam czytając o Jej "Potworach" (dzieciach!). Pełne humoru teksty, niejednokrotnie mnie tu rozłożyły! Polecam.

🔼🔽🔼🔽🔼🔽🔼Lubicie motywy świąteczne w waszej garderobie? Wolicie nosić je na skarpetkach, piżamach czy coraz bardziej popularnych swetrach?
  


    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz