środa, 14 grudnia 2016

#14 BLOGMAS // ŚWIĄTECZNA PLAYLISTA

Witam w drugiej połowie #Blogmas2016! Miło mi, że jesteście i razem odliczamy kolejne dni do Świąt😊
W kalendarzu od MAKEUP REVOLUTION pod okienkiem z numerem 14, był pojedynczy cień do powiek w przepięknym kolorze! Jest to odcień "New trial red". Myślę, że będzie idealny do Świątecznego Makijażu😉 Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku. W okresie Świąt Bożego Narodzenia ogromną rolę odgrywają nasze tradycyjne kolędy. Oprócz nich, w radiu, TV, możemy od kilku dni słuchać nieustannie świątecznych piosenek. Głównie są to anglojęzyczne, jednak na naszym rodzimym rynku muzycznym, pojawiają się polskie utwory, które równie dobrze mogą nam towarzyszyć w tym czasie i mają w sobie ten magiczny klimat. 

Poniżej 4 utwory, bez których nie wyobrażam sobie Świąt!

Chciałabym zacząć od mało znanej, a niesamowicie utalentowanej Karoliny Baszak i jej utworu "Mroźnej zimy chłód" (KLIK). Uwielbiam ten kawałek i już drugi sezon z rzędu, wsłuchuję się w jego słowa. Bardzo lubię głos Karoliny!

Kolejny utwór to "Baby is Cold Outside" (KLIK) w wykonaniu Margaret Whiting i Johnny'ego Mercer z 1949 roku. Chyba najładniejsza i taka klimatyczna wersja tego utworu.

Następny, podobnie jak poprzedni, z lat 50' (1953 rok) to "Santa Baby" (KLIK) w wykonaniu Eartha'y Kitt. Uwielbiam! Karolina Baszak również ma cover tej piosenki, ale słyszę go tylko w Jej vlogach.

I obowiązkowo! "Let it snow!" (KLIKDean'a Martin'a. 
Justyna na swoim blogu "Elfie's planet" porusza kosmetyczne tematy. Znajdziecie tu również mnóstwo inspiracji z pięknych wnętrz, które Autorka uwielbia. Zerknijcie koniecznie na wpis o jej playliście na Święta! 
"Po prostu Kasia" to strona zawierająca dużo interesujących treści. Autorka porusza wiele tematów, które w życiu większości kobiet odgrywają ważną role, jak np ślub. Ponadto trochę kosmetyków, mody, wspomnień z podróży i wiele innych!🔼🔽🔼🔽🔼🔽🔼Z muzycznymi umilaczami czasu, bardziej nastrajam się na Boże Narodzenie. A Wy macie swoje ulubione piosenki na ten czas?


    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz