poniedziałek, 12 grudnia 2016

#12 BLOGMAS // OBRUS - DIYCześć! Zaczynamy kolejny nowy tydzień. Mam nadzieję, że wypoczęliście w weekend i jesteście gotowi na dalsze odliczanie! 

W Kalendarzu adwentowym od MAKEUP REVOLUTION znalazłam bazę pod cienie do powiek. Lubię takie produkty, więc cieszę się na niego!
Lubicie zrobić coś z czego będziecie dumni? Uwielbiam czasem wymyślić coś fajnego, co mogę zrobić i będzie fajnie wyglądało, a dodatkowo ozdobi mieszkanie. Szukałam w kilku sklepach serwety, obrusu na stolik do salonu. Nic co znalazłam nie przypadło mi do gustu, więc wymyśliłam, że zrobię swój! Zobaczcie poniżej efekty mojego pomysłu i dajcie znać co myślicie 😉   Blog "Kopalnia Twojego Stylu" to strona prowadzona przez Magdalenę, a temat przewodni to kosmetyki. Madzia pokazuje tu dużo makijaży i są mega inspirujące. Zobaczcie u Niej posty z serii #Blogmas2016. Polecam!"Zakochana w kolorach" to strona pełna inspiracji! Autorka skupia się na kosmetykach, ale także np. na książkach! Bardzo zainteresowało mnie wyzwanie przeczytania 100 książek z listy, które warto przeczytać. Zerknijcie koniecznie na stronę, ponieważ są tam Blogmasy, a dodatkowo możecie zobaczyć vlogmas na Jej kanale na YT.🔼🔽🔼🔽🔼🔽🔼Życzę udanego tygodnia!


    

2 komentarze:

  1. O kurczę! Patrzę na statystyki, widzę wejścia z nieznanego bloga,a tu taka niespodzianka! Dziękuję Ci kochana serdecznie za wyróżnienie!

    Wesołych Świąt!

    OdpowiedzUsuń