środa, 16 grudnia 2015

#16 Pomysły na prezenty dla Dzieci


Myślę, że w dzisiejszych czasach nie powinniśmy mieć problemu z wymyśleniem prezentu dla dzieci, a jednak często mamy... 

Co kupić? NIE! Co powinien przynieść Święty Mikołaj lub Aniołek pod choinkę? No właśnie o ile z Najmniejszymi Dziećmi (takimi do 3 roku życia) nie mamy problemu (ucieszą się z każdej kolorowej, wydającej dźwięki rzeczy), to ze starszakami oj... 

Dla Dziewczynek zawsze będą modne lalki różnej maści, "zabawkowe" kuchnie, kosmetyki czy ubranka. Dla Chłopców samochody, całe tory wyścigowe, zawsze modne klocki Lego. Jednak niemal każde Dziecko będzie zadowolone z tabletu, komputera. Super rozwiązaniem są tutaj mini tablety dla Dzieci. 

Dla starszych Chłopców super rozwiązaniem są "latające" cuda techniki, czyli małe drony, które mogą być wyposażone w kamery. Minusem takiego prezentu jest cena, ponieważ waha się ona w granicach 60 - 400 zł. 

Helikopter zdalnie sterowany
Cena ok. 60 zł.
Zdjęcie pochodzi ze sklepu SMYK.
 (Link do strony Sklepu)

 
Pojazd zdalnie sterowany Quadrocopter Living Streaming
Cena 328,99 zł
Zdjęcie pochodzi ze stromy sklepu SMYK.
(Link do strony Sklepu)Kilka dni temu pojawił się tutaj wpis na temat zwierząt, jako prezentu dla Dziecka. Znalazłam zabawkę, pluszaka, który jest duży i na żywo wygląda jak prawdziwy pieso:)

Pluszowy Labrador, duża zabawka
Cena ok. 190 zł
(Link do strony Sklepu)
W polskim TK MAXX zabawka była również dostępna.


Przeglądałam teraz stronę smyk.com. Mają fajną wyszukiwarkę. Zaznaczamy wiek Dziecka i pokazują się nam propozycje. Niektóre to naprawdę fajne pomysły. Ceny wydają się niezbyt wygórowane.

Może masz jakiś fajny pomysł na prezent dla Dziecka? 

   aga


*wpis niesponsorowany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz